Dotace

Získejte dotaci na výměnu plynových kotlů za tepelné čerpadlo

Podmínky

Podmínkou podpory bude aspoň částečně zateplený dům dosahující minimálně úrovně D klasifikační třídy energetické náročnosti budovy.

Majitelé starších plynových kotlů mohou požádat o dotaci na výměnu plynového kotle za jiné zdroje tepla v rodinných domech.

Všeobecně

Podpora úsporných opatření bude výhodnější a zmírní se nároky při administraci žádostí. Podstatně se zvyšuje podpora pro komplexní zateplení.

Nová zelená úsporám poběží po krátké provozně-technické přestávce během letních prázdnin za téměř stejných podmínek jako v dobíhající etapě.

Dotace

Jako odborník na instalaci tepelných čerpadel nabízíme nejen technické služby, ale také komplexní řešení dotací. Tato služba zahrnuje vyřízení všech nezbytných formalit od začátku do konce. Díky naší hluboké znalosti dotací a s nimi spojených procesů vám můžeme pomoci získat maximální dostupné financování, zatímco vám ušetříme čas a námahu spojenou s byrokracií.

Jak dotaci získat?

Proč chtít tepelné čerpadlo?

💰 Získejte finanční podporu od vlády. Cena tepelného čerpadla se vám tak značně sníží.
🌍 S láskou k přírodě. Tepelné čerpadlo je šetrné k životnímu prostředí.
🏠 Rychlá návratnost investice, která je atraktivní pro majitele rodinných domů, bytových domů, nebytových budov i veřejných institucí.
💡 Myslete na zítřek. Efektivní vytápění znamená dlouhodobé úspory.