Služby

Tepelná čerpadla

Exkluzivní záruka 10 let

Nabízíme vám exkluzivní 10letou záruku na tepelná čerpadla značky Gree. Tato značka už několik let trvale potvrzuje svou vysokou kvalitu. K tepelnému čerpadlu navíc obdržíte čističku vzduchu v hodnotě 7000 kč za symbolickou 1 korunu!

Přesně pro váš rodinný dům

Vezme v úvahu velikost vašeho domu i vaše požadavky. Spočítáme potřebný výkon pro vytápění nebo ohřev vody a probíreme s vámi vaše požadavky na různé funkce. Získáte od nás tak nejlepší možné zařízení!


Další služby

Instalatérské práce

Poskytujeme instalatérské práce v Plzni a Plzeňském kraji. Instalatérství se s láskou k řemeslu a pečlivostí věnujeme již od roku 2004. Sice neposkytujeme havarijní služby, ale rádi vám pomůžeme se složitějšími úpravami.

Poskytujeme:

Podlahové topení

Teplo domova se snáze vytváří s vytápěním dle vašich představ. Nevíte, jaký způsob vytápění a rozvodu tepla je nejvhodnější právě pro vaše bydlení? Poradíme to nejlepší a nejekonomičtější řešení nejen pro podlahové topení. Přesně na míru.
Pro teplo vašeho domova zařídíme:

Plynové kotle

Poskytujeme instalace plynových kotlů v Plzni a Plzeňském kraji. Maximální účinnost a návratnost investice do 5 let, to jsou hlavní výhody plynových kotlů.
Proč si vybrat plynový kotel u nás:

Nabídka přímo pro vás a zdarma